Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakładu Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja

Zakład Ochrony Środowiska w Międzyzdrojach wypełniając obowiązek wynikający z art.13 ust.1 i ust.2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

informuje, że

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Zakład Ochrony Środowiska z siedzibą w Międzyzdrojach, przy ul. Nowomyśliwskiej 86, 72-500 Międzyzdroje, tel.91 328 08 73, e?mail: kontakt@zosmiedzyzdroje.pl

Dane Kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iodo@zosmiedzyzdroje.pl, tel.91 328 08 73

Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie art.6 ust 1 lit. a, b, c, e rozporządzenia RODO w celu realizacji zadań własnych lub zleconych Zakładowi Ochrony Środowiska i wynikających ze szczegółowych przepisów prawa.

Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców, w uzasadnionych przypadkach i na podstawie odpowiednich przepisów prawa, umów powierzenia lub stosownych upoważnień.

Okres, przez który dane osobowe będą przechowywane wynika z przepisów o archiwizacji oraz jednolitego rzeczowego wykazu akt.

W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania a także prawo do przenoszenia danych osobowych.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest wymogiem ustawowym lub umownym, a w szczególnych przypadkach ich podanie jest warunkiem zawarcia umowy.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddane procesowi profilowania.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zamianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Krzysztof Grądz 21-08-2018 12:17:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krzysztof Grądz 21-08-2018
Ostatnia aktualizacja: Krzysztof Grądz 21-08-2018 12:18:20